O Nas

Zapoznaj się z nasza firmą

O BlueParrot

Jesteśmy firmą łączącą tradycję i sprawdzone rozwiązania, z nowoczesnymi i innowacyjnymi metodami działania. Kreatywność, profesjonalizm i zgodność ze standardami, a także indywidualne podejście do klienta gwarantują najwyższą jakość usług.

W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm nie skupiamy się wyłącznie na ilości zleceń - każdy klient jest dla nas ważny, każdemu poświęcamy równie dużo uwagi, gwarantując nie tylko miłą obsługę, ale i w pełni profesjonalne wsparcie techniczne przez 7 dni w tygodniu.

Projektowanie stron internetowych to nie tylko nasza praca, to także przyjemność i pasja.

Długoletni staż pozwala na realną ocenę najlepszej ścieżki działania zapewniającej zadowolenie oraz uzyskanie efektu pożądanego przez odbiorcę. Bezustanny rozwój procentuje znajomością branży IT oraz możliwością dopasowania oferty do potrzeb klientów zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich internetowych potrzeb, tworząc wydajne i doskonale zaprojektowane strony www, sklepy internetowe i autorskie systemy cms. Dla tych z Państwa, dla których internet to za mało przygotowaliśmy również bogatą ofertę multimedialną, w której na szczególną uwagę zasługują nasze wirtualne spacery i świadczone przez nas usługi graficzne.

Kontakt

SPdesign Piotr Święch
Ul. Marii Curie-Skłodowskiej 76/24
85-733 Bydgoszcz
Tel. 693 173 871
Tel. 52 526 32 84
e-mail: biuro@blueparrot.pl

Strefa Klienta
Logowanie